KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsningar 17515391

nr 1751 5391

Färgetsningar

4 st, Iréne Jarz, Clowner. Signerade, numrerade, yttermått inklusive ram: 37x30 - 48x42 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 15 december 2025
kl 19:41:47

10/12 00:26:37 1      Vinnande bud